Vyklízení

Denně realizujeme vyklízení bytů i domů, vyklízení pozůstalostí, vyklízení garáží, vyklízení sklepů, vyklízení půd, vyklízení kanceláří, demoliční práce, bourání příček, odvoz a nakládku suti i odvoz odpadu. Potřebujete pomoci?

Spolehlivost na prvním místě

Všechny naše vyklízecí práce zajišťují spolehliví a osvědčení pracovníci. Při vyklízení dbáme na dobré sousedské vztahy, kde je nám více než jasné, že mají zásadní vliv na poklidné soužití. Víme, že sousedé mají nárok na poklidné žití. Například výtahy chráníme proti znečištění a jejich poničení včetně společných prostorů, po dokončení vyklízecích i jiných prací vše zameteme tak, aby si nás mohli s radostí v budoucnu objednat i Vaši sousedé. Není pro nás problém ani složité vyklízení. V případě složitého přístupu k vyklízení, vymyslíme optimální řešení. Pokud je velké množství odpadů, necháváme přistavit kontejnery a následně samozřejmě vše odvezeme na ekologicky tříděný odpad (spalitelný i nespalitelný).

Průběh vyklízení

Je to jednoduché - náš technik přijede na Vámi určené místo konání a  vysvětlí Vám veškerý postup prací včetně kalkulace. Převezme si od Vás klíče od vyklízených prostorů, domluvíte si termín předání a na Vás už je jen spokojeně převzít vyčištěné prostory po dokončení vyklízecích prací.

Důvěřujte našim zkušenostem a profesionálnímu týmu a my Vám zaručíme, že Vás nezklameme.

Štítky: Vyklízení

​Stěhování Judex Brno - rychlé kontakty

Napište nám email (tento odkaz rovnou otevře Vašeho emailového klienta) nebo si zkopírujte náš email: stehovani@stehovanijudexbrno.cz