Stěhování firem

Zaručeně profesionální stěhování malých i velkých firem v režimu Just-in-time. Jsme specialisté na těžká břemena i stěhování rozložená v delším čase. Chcete ušetřit? Zeptejte se nás na reference nebo nám rovnou zadejte zakázku.

Potřebujete přestěhovat své sídlo firmy nebo kanceláře v jakémkoliv rozsahu a s jakýmkoliv vybavením? Obraťte se na nás. Stěhujeme od nejmenších kanceláří až po velké firmy, justice, úřady, sklady, obchody, provozovny, výrobní komplexy i jiné provozy. Veškerý nábytek i techniku Vám přestěhujeme z bodu A do bodu B. Nabízíme Vám zapůjčení krabic a obalového materiálu na techniku zcela zdarma. Můžeme zajistit veškeré balení všech Vašich věcí. Vše s Vámi projednáme na vzájemně domluvené obhlídce stěhovaných prostorů a věcí, kdy Vám doporučíme jak časový harmonogram prací, radu při balení a další nezbytné věci dle Vašich požadavků. Následně Vám předáme cenovou nabídku s pevnou cenou. Chceme, abyste si stejně jako ostatní klienti byli jistí, že stěhujete s profesionální firmou (která Vám pomůže s čímkoliv, co bude zapotřebí a vyřeší i neočekávané situace které každé stěhování přináší). Veškeré stěhované věci z bodu A (pokud bude zapotřebí) demontujeme, vystěhujeme a v bodě B Vám nábytek a veškeré jiné stěhované věci dáme do původního stavu a uložíme na Vámi určené místo. Pokud potřebujete i přidělat police či stropní světla nebo cokoliv jiného - pro nás to taktéž není problém.

Pracujeme tak, abyste neměli se stěhováním žádné starosti a mohli se pohodlně pracovně zabydlet. Chceme, abyste na nás v dobrém vzpomínali a mohli nás s klidným svědomím doporučit každému, kdo Vás požádá o radu.

 

Štítky: Stěhování firem

​Stěhování Judex Brno - rychlé kontakty

Napište nám email (tento odkaz rovnou otevře Vašeho emailového klienta) nebo si zkopírujte náš email: stehovani@stehovanijudexbrno.cz