Stěhování bytů a domů

Chcete aby Vaše stěhování proběhlo zaručeně hladce a ještě jste ušetřili? Objednejte si stěhování 14 dní předem a ušetříte 15% z ceny. Kontaktujte nás ihned.

Stěhování bytu nebo domu je odjakživa jednou velkou neznámou a mnohdy i stresovou záležitostí. Proto jsme tady my, kdy Vám to vše zjednodušíme a veškerou práci uděláme za Vás.

Nakonec zjistíte, že je to velmi jednoduché - společně naplánujeme termín stěhování, řeknete nám co vše je zapotřebí a my Vám rádi poradíme. Řeknete si co od nás potřebujete, protože jsme schopni Vám zapůjčit krabice i obalový materiál a to zcela zdarma. Co určitě můžete nechat také na našem profesionálním týmu je, že Vám nábytek demontujeme a na vykládce opět smontujeme a umístíme na Vámi určené místo. Přestěhujeme vybavení Vašeho bytu  z místa nakládky do ostatních částí republiky nebo celé EU. Vše provedeme rychle, bezpečně a za výhodnou cenu. Samozřejmostí je u nás pojištění stěhovaného nákladu.

Pokud chcete stěhovat bytové prostory, získáte od nás zdarma bezplatnou prohlídku bytu včetně konzultace jak na to a také cenovou kalkulaci s pevnou cenou. Jestliže se stěhujete do menších prostorů, nemusíte si dělat hlavu co s nábytkem, který je Vám nepotřebný. Máme pro Vás také skladovací prostory a to jak ke krátkodobému, tak i dlouhodobému pronájmu - Vaše věci tak budou v bezpečí. Naše skladovací prostory jsou suché, temperované a 24 hodin denně hlídané bezpečnostní službou a kamerovým systémem. Pokud máte nějaké věci, kterých se chcete zbavit, postaráme se Vám o ekologickou likvidaci spalitelného i nespalitelného materiálu.


​Stěhování Judex Brno - rychlé kontakty

Napište nám email (tento odkaz rovnou otevře Vašeho emailového klienta) nebo si zkopírujte náš email: stehovani@stehovanijudexbrno.cz